Звіт четаря УСС Петра Франка про військове становище

Звіт четаря Петра Франка про становище на відтинку фронту вночі з 17 на 18 червня 1916 р.

Дата: 1916 р.

Місце: ?.

1 арк., основний текст на лицьовому боці аркуша

Матеріал: папір, олівець.

Автограф з підписом П. Франка

Документ на одному аркуші паперу, написаний хімічним олівцем рукою Петра Франка. У правому верхньому куті зазначено «Чет. П. Франко». В кінці тексту підпис П. Франка. Документ містить відомості про вихід з черговою розвідкою та пропозиції щодо вжиття необхідних заходів для покращення становища.

Мова документа: українська.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія