Збірка спогадів Тараса Франка «Як Франко з синами спорив» / Тарас Франко


Збірка спогадів Тараса Франка «Як Франко з синами спорив» / Тарас Франко ; [упоряд. і авт. передм. О. Нижник ; авт. післям. Я. Гарасим ; авт. іл. Ю. Якимяк]. – Дрогобич : Коло, 2019. – 40 с.
Збірка містить оригінальні мемуари, тексти, які досі не було опубліковано. Невідомі спогади Тараса Франка кидають світло не лише на взаємини Івана Франка з синами, а й на його ставлення до молодомузівців та інших українських і зарубіжних письменників та філологів, його оцінку їх (Гомера, В. Стефаника, В. Доманицького, Платона, В. Пачовського, О. Козловського, Т. Шевченка, А. Пушкіна, А. Міцкевича, Катрі Гриневичевої, С. Твердохліба та ін.).

Замовити сувенір


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія