Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра»

Сьогодні, 30 січня 2023 року, Міжнародний фонд Івана Франка завершив технічний відбір конкурсних робіт Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Отже, у номінації «ПРОЗА» за перемогу змагатимуться 294 учасники. У віковій категорії 6-9 років – 22 учнівські роботи; 10-13 років – 137 учнівських робіт; 14-16 років – 132 роботи.

У номінації «ПОЕЗІЯ» найкращі роботи обиратимуть серед 432 учасників. У віковій категорії 6-9 років – 67 віршів; 10-13 років – 192 вірші; 14-16 років – 179 віршів.

У номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» за перемогу змагатимуться 1353 мистецькі роботи. У віковій категорії 6-9 років – 471 ілюстрація; 10-13 років – 597 ілюстрацій; 14-16 років – 285 ілюстрацій.

Звертаємо увагу на те, що Оргкомітет надіслав кожному конкурсанту повідомлення на електронну адресу стосовно проходження технічного відбору. 16 робіт було не допущено до конкурсу через порушення вимог і неуважність заявників.

Попереду – оцінювання учнівських робіт фаховим журі, яке триватиме з 10 лютого до 10 квітня 2023 року. Роботи конкурсантів оцінюватимуть по 5 фахівців у кожній номінації і кожній віковій категорії окремо. Переможцями стануть учасники, роботи яких отримають найвищий загальний бал від журі. Переможців і призерів оголосять наприкінці квітня, а нагородження відбудеться 28 травня 2023 року у м. Києві.

До речі, за ініціативи ректора Володимира Бугрова цьогоріч до засновників конкурсу доєднався Київський національний університет імені Тараса Шевченка, викладачі якого також братимуть участь в оцінюванні конкурсних робіт.

Нагадаємо, на IV Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» надійшло 2095 учнівських робіт з усіх областей України, зокрема з окупованих територій, а також з Республіки Молдова.

Шостий рік поспіль конкурс проводить Міжнародний фонд Івана Франка у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві. Він має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія