Залікова книжка Тараса Франка з Віденського університету

Залікова книжка № 34021 

Дата: 1909 – 1910.

Місце: Відень.

16 арк.

Оригінал. Документ передав син Т.І. Франка – Р.Т. Франко. 2016 р.

Матеріал: картон, папір, чорнило.

Залікова книжка, друкарський, кольоровий друк, рукопис, із підписами та печатками + фото.

Документ стандартний, друкарський. Обкладинка тверда, картон. Графи заповнені від руки чорним чорнилом. На звороті лівої частини обкладинки – фото Тараса Франка, у верхньому лівому куті – печатка університету. На титульному аркуші – ім’я студента, місто постійного проживання – Львів (Лемберг), назва факультету – філологічний, дата початку документа: 5 листопада 1909 р. Інформація про успішність закріплена підписами та печатками. Є штампи. На окремих сторінках є фіскальні марки. Нумерація аркушів друкарська.

Документ засвідчує успішність навчання Тараса Франка у Віденському університеті у 1909 – 1910 р.

Мова документа: німецька.

Стан збереження: задовільний.

Документ зберігався у приватному архіві Р.Т. Франка, 2016 р. переданий до фондової колекції Музею.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія