Залікова книжка Петра Франка

Цифрова копія розвороту фронтиспису та титульної сторінки. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 3, арк. 49зв.–50).

Дата: 12 жовтня  1910 р.

Місце: Львів, Львіська політехніка.

Матеріал: папір, чорнило + фото.

 Типографський друк, рукопис, з підписами.

Документ стандартний, типографський. Графи заповнені від руки чорним чорнилом. На звороті лівої частини обкладинки (фронтисписі) – фото Петра Франка з власноручним підписом «Петро Франко», в університетській формі. На титульній сторінці – особисті дані (дата і місце народження, дата початку документа, номер залікової, підписи відповідальних осіб (ректора і декана факультету).

 У 1910–1914 рр. П. Франко навчався у Львівській політехніці на відділі технічної хімії, яку закінчив  з відзнакою. Через буремні події 1914 р. він не зміг вчасно отримати диплом. Документ про вищу освіту він одержав лише 1923 р. політехніки за спеціальністю інженера-хіміка.

Мова документу:  німецька.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія