ЇЇ ЗВАТИ СЕЛЯ. ЧАТ-БОТ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Знайомтеся, її звати СЕЛЯ – мультимедійний віртуальний друг для підлітків.
Ім’я Селя ми обрали, використавши французький вираз «C’est La Vie» (“Таке життя”)! Так у нас з’явилася віртуальна Селя.
У чат-боті, який Міжнародний фонд Івана Франка презентує вже у жовтні, анімований персонаж Селя розмовляє підлітковим сленгом, демонструє різні емоції, надає емоційну підтримку, допомагає підліткам соціалізуватися і краще зрозуміти себе, налагодити стосунки з батьками та друзями.
Застосунок не є лікарем-психологом, основна функція Селі – стати надійним другом, який має пораду, як протидіяти булінгу, зупинити аб’юз чи уникнути лукізму.
Як повідомлялося раніше, чат-бот створено з елементами штучного інтелекту і міститиме гілки інтерактивних онлайн-діалогів з логіко-семантичним зв’язком, які сформовані на типових емоційно-поведінкових станах підлітків. У нього будуть інтегровані відеоблоги, де ілюстраціями є фрагменти культурної спадщини, які викликатимуть емпатію під час найрозповсюдженіших у підлітків психоемоційних станів. За задумом розробників, програма не матиме заборонених тем, всі розмови будуть конфіденційними, а віртуальним другом буде анімований персонаж.

Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія