Виписка з метричних книг про народження дітей Івана Франка

Копія. Оригінал зберігається у відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України (ІЛ. – Ф. 3. – № 2547.)

Дата: 25 серпня 1912 р.

Місце: Львів.

1 арк., основний текст на лицьовому боці аркуша.

Матеріал: папір, чорнило.

Друк, рукопис, з підписом і печаткою.

Документ на типографському бланку заповнений від руки. Затверджений підписом Йоана Дігона та печаткою православної Свято-Георгіївської церкви у Львові.

Мова документа: польська, німецька.

Анна Франко (9 серпня 1892, Львів — 24 квітня 1988, Торонто) – єдина донька Івана Франка, українська письменниця, мемуаристка, публіцистка, членкиня Собору святого Володимира, членкиня Об’єднання українців Канади.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія