Віртуальний друг Селя

Селя – психологічний он-лайн помічник для підлітків, який покликаний надати практичну допомогу під час проходження перехідного періоду. Її завдання – стати надійним другом для підлітків, допомогти їм соціалізуватися і краще пізнати себе, а також порадити, як протидіяти цькуванню та домашньому насильству, як боротися зі своїми страхами  та знаходити час на важливі речі, як навчитися говорити «ні»,  вирішувати конфлікти та уникати маніпуляцій. Чат-бот Селя створена командою Міжнародного фонду Івана Франка в рамках реалізації проєкту «Цикл відеоблогів для соціальної адаптації підлітків» за підтримки Українського культурного фонду.

Ми підключили кваліфікованих психологів і визначили найбільш актуальні для нашої цільової аудиторії проблеми. На підставі цієї інформації було розроблено 250 діалогів. Кожен присвячений окремій темі, щоб надати підтримку і підсилити мотивацію цільової аудиторії.

Селя не проводить психологічні консультації і не замінює професійну психологічну допомогу. Але нам вдалося створити чат-бот, з яким можна поговорити про свої страхи та переживання, не боячись осуду або інших оціночних суджень, оскільки все спілкування буде виключно конфіденційним.

І найцікавіше, що в чат-бот ми інтегрували життєпис Івана Франка та історії його героїв, що допоможуть підліткам правильно зорієнтуватися у ситуаціях, які чекають на них у школі, вдома та із друзями.

Що з цього вийшло – дізнаєтеся вже у жовтні!

Нагадаємо, Міжнародний фонд Івана Франка завершує розробку першого українського мультимедійного чат-боту для психологічної підтримки підлітків.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія