Тарас та Катерина Франки

Фото групове

Тарас та Катерина Франки серед відпочиваючих

Дата: серпень 1956 року

Місце зйомки: Харакс (Крим)

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Опис: Світлину зроблено у серпні  1956 р. під час відпочинку подружжя Франків у Криму. На фото зображено групу з 7 людей:  троє жінок і четверо чоловіків. Шестеро сидять півколом, один стоїть по центру. Посередині, четвертий ліворуч  Тарас Франко, поруч праворуч його дружина Катерина. Тарас Іванович одягнений у світлий костюм, білу сорочку, на шиї – темна краватка, в руках тримає світлого капелюха. Катерина Франко – у білій сукні. Всі зображені особи вбрані у легкий літній одяг.

Світлину зроблено на території санаторію, на задньому фоні фрагмент світлого, багатоповерхового будинку. Ліворуч – зелені насадження.

На звороті світлини напис, зроблений рукою Тараса Франка простим олівцем: «Харакс. Серпень 1956».

Стан збереження: добрий

Легенда: Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передана до фондової колекції  Квартири-музею родини Івана Франка у Києві Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія