Тарас і Катерина Франки з доньками Зиновією та Любомирою

Фото родинне.

Дата: Друга пол. 1920-х рр. орієнтовно 1927 р.

Матеріал: фотопапір матовий.

Техніка: фотодрук, сепія.

На світлині зображено групу з чотирьох людей: Катерину, Тараса, Зиновію, Любомиру Франків.
Дорослі чоловік і жінка тримають на руках дітей. У Катерини на руках Зиновія, у Тараса – Любомира.Фото зроблено на фоні подвір’я, на задньому плані – дерева, по периметру – дві дерев’яні лави, під
ногами – пісок.

Стан збереження: добрий.

Світлина зберігалася в родинному архіві Франків. Подарував Музею Р. Т. Франко у 2016 р.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія