Тарас Франко, 1907Фото портретне

Тарас Франко

Дата: 1907 р.

Місце зйомки: м. Львів

Оригінал

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Розмір:

Опис: Погрудне зображення Тараса Франка – студента Львівського університету. Світлина на світлому, нейтральному фоні. Тарас Франко коротко підстрижений, одягнений у стандартний формений френч з стоячим комірцем.

Фото на коричневому паспарту, на лицьовому боці внизу  вміщено тиснення з прізвищем фотографа та даними ательє: «Т. Багринович. Ц.І. К. надвірний фотограф. Львів, Ягаилонська, 24».  Даний екземпляр світлини вміщено на звороті лівої частини обкладинки  залікової книжки Т. Франка Львівського університету. У правому верхньому куті світлини – частина печатки Львівського університету.

У 1907 р. Т. Франко вступив на філософський факультет Львівського університету, навчався за спеціальністю класична філологія.

 Стан збереження: добрий

Легенда: Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передане до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія