Тарас Франко з сином Роландом

Тарас Франко з сином Роландом серед групи людей на проході в парку

Фото групове.

Дата: квітень 1943

Місце: Станиславів, бурса ч.2.

Матеріал: фотопапір глянцевий, фотодрук.

Техніка: чорно-біле.

На світлині зображено групу людей, що йдуть колоною по парковій алеї. Попереду Тарас Франко, за ним – Роланд.

 

Тарас Франко одягнений у костюм трійку чорного кольору, краватку, білу сорочку. Роланд – у сірий піджак, білу сорочку і шорти, в руках несе м’яч.

Стан збереження: добрий.
Фото з особистого архіву Р. Т. Франка, подароване Квартирі-музею родини Івана Франка у Києві у 2016 р.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія