Тарас Франко з родиною

Тарас Франко з родиною

Фото групове

 Зліва на право. Перший ряд: діти Тараса Франка: Зиновія, Роланд, Дарія. Другий ряд: Катерина Франко, Тарас Франко, родичка (особа точно не встановлена).

Дата:

Місце зйомки: Трускавець

Оригінал

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Розмір:

Опис: На світлині зображено Тараса Франка з родиною. Зліва направо,  перший ряд:  Зиновія, Роланд, Дарія (діти Т. Франка). Другий ряд: Катерина Франко (дружина Т. Франка), Тарас Франко, родичка (можливо, сестра дружини Катерини?). Діти одягнені в білі костюми, поверх одягнені гуцульські сардаки, теж білі з геометричним орнаментом, Дарія тримає його в руках. Зиновія і Дарія в руках тримають ціпки , плечі у всіх дітей – тобівки, маленькі сумочки.

Дорослі одягнені у європейські костюм, жінки поверх у світлих пальто, Тарас у чорному костюмі трійці з краваткою.

Фото зроблено на фоні саду, за спинами зображених осіб пишна рослинність, клумба.

Стан збереження: добрий

Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків (в родинному альбомі). Передана до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія