Тарас Франко з дружиною Катериною

Тарас Франко з дружиною Катериною

Фото родинне, портретне.

Дата: 1920-ті рр..

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий
Фото овальне, поперечне, в овальній дерев’яній рамі. На світлині зображено двох молодих людей –
Тараса і Катерину Франків на фоні сільської вулиці. На задньому плані частина дерев’яного паркана,
фрагменти сільських хат з білими мазаними стінами та солом’яною стріхою. Тарас Франко, коротко підстрижений, з вусами, одягнений у військову форму, до нагрудної кишені тягнеться ланцюжок кишенькового годинника. Катерина одягнена у темний костюм і білу блузу, в руці тримає капелюшок і сумочку, волосся зачесане назад.

Стан збереження: добрий.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія