Тарас Франко – до 132-ої річниці від дня народження

Він був безпосереднім учасником двох світових воєн, усе своє життя перебував під ковпаком радянських спецслужб, але його сміливість, чесність, людяність і непохитна відданість Україні не зламала велич його Франкового духу.

Він був не лише філологом, перекладачем, письменником, а й чудовим батьком, який виховав трьох достойних дітей.

Це він позував художникам для портретів Каменяра, бо був надзвичайно схожий на свого батька.

9 березня виповнюється 132 роки від дня народження сина Івана Франка – Тараса!


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія