Тарас Франко

Дата:  приблизно кінець  1950-х рр.

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Опис: Погрудне зображення Тараса Франка на фоні зимового пейзажу.  Тарас Іванович одягнений у темне зимове пальто та хутряну темну шапку, стоїть на балконі (парапеті), у розрізі коміру видно білу сорочку та чорну краватку. На задньому плані технічні споруди.

Стан збереження: добрий

Легенда: Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передана до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія