Тарас Франко, 1916

Фото портретне

Тарас Франко

Дата: 1916 р.

Місце зйомки: б/м

Оригінал

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Розмір:

Опис: На світлині зображено Тараса Франка в період служби у австрійській армії. Зображення погрудне, на нейтральному світлому фоні. Тарас одягнений у однострій австрійської армії – офіцерський кітель (без погонів) з накладними кишенями та комірцем-стійкою. На комірці  петлиці полкового кольору, поверх яких обабіч по одній шестипроменевій зірці (лейтенант). На голові  – кепі встановленого зразка.

Після початку Першої світової війни Тараса Франка було мобілізовано до австрійської армії, в якій він служив до 1918 р.

Стан збереження: добрий

Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передане до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія