Тарас Франко, 1909

Фото портретне

Тарас Франко

Дата: 1909 р.

Місце зйомки: б/м

Оригінал

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Опис: Погрудне зображення Тараса Франка – студента Віденського університету. Світлина на біломуу, нейтральному фоні. Тарас Франко коротко підстрижений, одягнений у європейський костюм темного кольору (піджак, жилетка), білу сорочку, чорну краватку-метелик.

Даний екземпляр світлини вміщено на звороті лівої частини обкладинки  залікової книжки Т. Франка –  студента Віденського університету.

У 1909 – 1910 рр. Тарас Франко навчався у Віденському університеті за спеціальністю класична філологія. Крім того, проживаючи у Відні він удосконалював знання грецької та латинської мов, брав активну участь у діяльності українського академічного товариства «Січ». Перервати навчання у відні його змусили складні матеріальні обставини і ускладнення хвороби батька.

Стан збереження: добрий

Легенда: Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передане до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія