Свідоцтво Тараса Франка про закінчення курсу семінарських занять з латинської філології

Дата: 17 березня 1912 р.

Місце: Львів

Оригінал

Матеріал: папір, чорнило

Кольоровий  типографський друк, рукопис, з підписом та печаткою.

1 арк.

Документ написано чорним чорнилом на стандартному типографському бланку.  Текст на лицьовому боці аркуша. У верхній правій частині  фіскальна марка і кругла печатка Львівського університету. В кінці тексту підпис доктора Броніслава Кручкевича.

Документ засвідчує, що Т. Франко,  звичайний слухач  філософського факультету Львівського університету, протягом зимового півріччя 1911 – 1912 академічного року, був учасником семінарських занять з латинської філології.

Оцінено успіхи Тараса Франка як «chwalebny»

Мова документу: польська, латинська

Стан збереження: добрий

Документ зберігався у приватному архіві родини Т. Франка, переданий до фондової колекції Квартири-музею родини Івана Франка у Києві Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія