Свідоцтво Тараса Франка про участь в  семінарі

Дата: 28 червня липня 1910 р.

Місце: Відень

Оригінал

Матеріал: папір, чорнило

Рукопис, з підписом та печаткою.

1 арк.

Документ написано чорним чорнилом на аркуші писчого паперу.  Текст на лицьовому боці аркуша.У верхній частині проставлено номер з книги надходжень (34.021). У лівій верхній частині – фіскальна марка  і кругла печатка фіолетового кольору Віденського університету.  Оцінка за роботу, виконану Т. Франком вписана власноручно професором Їречеком (від руки, чорним чорнилом),  в кінці документу міститься і його особистий підпис.

Документ засвідчує, що Т. Франко, слухач філософського факультету у Віденському університеті у 1909-1910 рр., відвідав семінарські заняття професора Їречека (К. Й. Їречек – професор словянських старожитностей, на той час працював у Відні) з історії Східної Європи, підготував роботу з аналізу «Хроніки Нестора» за що отримав оцінку «дуже добре».

 Мова документу: німецька.

Стан збереження: задовільний, є горизонтальні та вертикальні залами, залами по правому і лівому верхніх кутах, плями по периметру документу.

Документ зберігався у приватному архіві родини Т. Франка, переданий до фондової колекції Квартири-музею родини Івана Франка у Києві Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія