Свідоцтво Тараса Франка про складання приватного іспиту

Дата: 10 травня 1911 р.

Місце: Львів

Оригінал

Матеріал: папір, чорнило

Кольровий  типографський друк, рукопис, з підписом та печаткою.

1 арк.

Документ написано чорним чорнилом на стандартному типографському бланку.  Текст на лицьовому боці аркуша. У верхній частині ліворуч фіскальна марка і кругла печатка. В кінці тексту підпис К. Студинського.

Документ засвідчує, що Т. Франко,  звичайний слухач  філософського факультету Львівського університету, 10 травня 1911 року склав приватний іспит (колоквіум) за темою «Попередники Івана Котляревського», іспит прийняв Кирило Студинський.

Успіх Т. Франка визначено як «відзначаючий».

Мова документу: українська

Стан збереження: добрий

Документ зберігався у приватному архіві родини Т. Франка, переданий до фондової колекції Квартири-музею родини Івана Франка у Києві Роландом Франком у 2016 р.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія