Свідоцтво Тараса Франка про складання іспиту

Дата: 18 липня 1908 р.

Місце: Львів

Оригінал

Матеріал: папір, чорнило

Кольоровий  типографський друк, рукопис, з підписом та печаткою.

1 арк.

Документ написано чорним чорнилом на стандартному типографському бланку.  Текст на лицьовому боці аркуша. У верхній частині ліворуч фіскальна марка і кругла печатка. В кінці тексту підпис доктора Броніслава Кручкевича.

Документ засвідчує, що Т. Франко звичайний слухач  філософського факультету Львівського університету, протягом літнього півріччя 1907 – 1908 академічного року, прослухав курс, а  18 липня 1908 р. склав  Б. Кручкевичу  колоквіум за темою «Про римську адміністрацію».

Знання Т. Франка оцінено як “особливо успішні”.

Мова документу:польська.

Стан збереження: добрий, у нижньому лівому куті є плями.

Документ зберігався у приватному архіві родини Т. Франка, переданий до фондової колекції Квартири-музею родини Івана Франка у Києві Роландом Франком у 2016 р.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія