Свідоцтво Тараса Франка про перебування на військовій службі у 1914-1919 рр.

Дата: 20 травня 1932 р.

Місце: Rzyszczów, Польща.

1 арк.

Основний текст на першій сторінці аркуша.

Оригінал. Документ передав син Т.І. Франка – Р.Т. Франко. 2016 р.

Матеріал: папір, машинопис

Документ – машинопис на одній сторінці аркуша. Підписи, печатки, правки відсутні. У тексті йдеться про перебування Т. Франка на службі в армії у 1914-1919 рр.

Мова документа: польська.

Стан збереження: задовільний. У лівому і правому нижніх кутах заломи, посередині – вертикальні і горизонтальні заломи.

Документ зберігався у приватному архіві Р.Т. Франка, у 2016 р. переданий до фондової колекції Музею.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія