Свідоцтво про народження Петра Франка

Автограф, цифрова копія, оригінал зберігається у Відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Дата: 7 жовтня 1896 р.

Місце: Нагуєвичі.

1 арк.

Матеріал: папір, чорнило

Мова документа: українська.

Рукопис з підписом і печаткою

Документ написано чорним чорнилом на аркуші паперу.

У кінці тексту громадська печатка (кругла, синього кольору) та підписи: начальник громади (Гринь Гаврилик), повитуха Людвика Лопушанська, свідки: Василь Микетич, Марія Гаврилик. У документі вміщено дані про батьків, ім’я новонародженого, дату і місце народження.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія