Свідоцтво про хрещення Тараса Франка

Свідоцтво № 231

Оригінал, автограф.

Документ зберігався у приватному архіві Р.Т. Франка.

Дата: 25 жовтня (9 листопада)[ 1896 р.]

Місце: Львів, Свято-Троїцька православна церква.

2 арк., основний текст на першому аркуші.

Матеріал: папір, чорнило.

Рукопис, із підписом та печаткою, фіскальною маркою.

Документ написано чорним чорнилом на одному подвійному аркуші паперу рукою секретаря Свято-Троїцької церкви у Львові, священника Е.-А. Воробкевича. Основний текст розміщений на розграфленій від руки лицьовій сторінці першого аркуша. У лівому верхньому куті вказано число (номер) свідоцтва «ч. 231». Нижче, у верхній частині документа, вказано офіційні дані. Внизу праворуч – фіскальна марка, поруч – печатка церкви.

Мова документу – російська.

Стан збереження: задовільний. На нижній частині документа – втрачено фрагменти аркуша, заломи на центральній частині документу.

Документ зберігався у приватному архіві Р.Т. Франка, подарований Музею у 2016 р.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія