Презентація проєкту “Віртуальний музей “Іван Франко у Києві”

Організатор: Міжнародний фонд Івана Франка.

Учасники: Володимир Бугров – член правління Фонду І. Франка, проректор КНУ ім. Т. Шевченка; Тамара Смовженко – член правління Фонду І. Франка, голова Львівського товариства у Києві; Ігор Курус – директор Міжнародного фонду Івана Франка;  Яніна Алєєва – провідний фахівець з управління проєктами УКФ та команда проєкту, освітяни і представники музейної справи.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія