Посвідка учителя з тіловиховання Петра Франка

Посвідка № 705 видана Петрові Франку в тім, що він працював учителем  з тіловиховання (фізичної культури) в дівочій учительській семінарії Українського педагогічного товариства у Львові.

Дата: 5 листопада 1924 р.

Місце: Львів.

1 арк.

Матеріал: папір

Авторизований машинопис, з печаткою.

Документ машинопис, виданий Головним управлінням Українського педагогічного товариства, в кінці тексту підписи голови та секретаря засвідчують той факт, що Петро Франко впродовж  1911 – 1914 рр. проводив заняття з руханки в дівочій учительській семінарії Українського педагогічного товариства у Львові, вів 4 курси, 10 годин на тиждень.

Мова документа: українська.

Легенда: Копія. Оригінал зберігається в Центральному державному історичному архіві України у Львові.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія