Польський паспорт Петра Франка

Паспортна книжка Петра Франка (польський паспорт)

Цифрова копія розвороту 2-ї і 3-ї сторінки. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 3, арк. 7–8).

Дата: 13 травня  1935 р.

Місце: Львів

Матеріал оригіналу: папір, чорнило

Друк, рукопис, з підписом та печатками + фото.

Опис:  Документ – стандартний, типографський, дані вписані від руки фіолетовим чорнилом, власноручний підпис П. Франка – чорним чорнилом. На лівому розвороті у відповідних графах  вписано особисті дані П. Франка: рік та місце народження, стать, професію, прикмети. На правому розвороті вміщено чорно-біле фото Петра Івановича, нижче його власноручний підпис. У правій верхній частині та у нижній лівій – дві круглі печатки фіолетового кольору «Консулат польський у Харкові».

Мова документу: польська, англійська.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія