Петро Франко: легенда, що повертається

28 червня – 132-га річниця від дня народження Петра Франка –  сина Каменяра, засновника Пласту, січового стрільця,  команданта летунського відділу УГА,  фундатора української військової авіації,  хіміка-винахідника, письменника, педагога і перекладача, народного депутата УРСР, першого директора меморіального музею Івана Франка у Львові.

Детальніше про наймолодшого сина Івана Франка і Ольги з Хоружинських можна дізнатися тут

Ролик з циклу «Люди епохи» відзнятий Українським інститутом національної пам’яті спільно з Bober Film Studio.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія