Петро Франко (25 травня 1940 р.)

Цифрова копія. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 10, арк. 19).

Дата: 25 травня 1940 р.

Фото портретне

Місце зйомки: Київ

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Розмір:

Опис: Погрудне портретне (три чверті) зображення Петра Франка. Чоловік має коротко підстрижене волосся, маленькі вуса, одягнений у чорний піджак, жилетку, білу сорочку і темну краватку з дрібним візерунком. Фото на темному фоні.

Після приходу в Західну Україну Радянської Армії у жовтні 1939 року  П. Франко був обраний депутатом Народних Зборів. У 1939—1941 роках працював деканом товарознавчого факультету Українського державного інституту радянської торгівлі у Львові, був директором Музею Івана Франка. У 1940 році обраний депутатом до Верховної Ради УРСР.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія