Перша сторінка листа Ольги Франко до Івана Франка з допискою Андрія Франка

Автограф, цифрова копія, оригінал зберігається у Відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Дата: 20 листопада 1892 р.

Місце: Львів.

Матеріал: папір, чорнило.

Мова документа: мішана українська.

Документ написано чорним чорнилом на аркуші паперу. Посередині дитячою рукою виведено: «АНДРІЙ Франко». Є правки. Верхня частина, де вміщено запис, – графлена олівцем.

Уперше лист опублікувала Лариса Чернишенко у Науковому віснику Музею Івана Франка 2003 р. (вип. 3.)

 

 

 

 

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія