Перша дружина копаного м’яча спортового товариства «Україна»

Дата: 15 жовтня 1911 р.

Місце: Львів, площа «Сокола-Батька»

Опис: Після заснування СТ «Україна» при ньому була створена дружина копаного м’яча (футбольна команда) з однойменною назвою.

15 жовтня 1911 року, на площі «Сокола-Батька» у Львові, СТ “Україна” зігралафутбольний матч  з командою «УСК-І”. Суддею матчу був Петро Франко. 

На фото з ліва на право: Суддя змагань Петро Франко ст[удент] політехніки, Королик ст[удент] прав, [Володимир] Богоніс ст[удент] фільозофії, Мацюрак Кость ст[удент] прав, Вахнянин Д[енис] ст[удент] медицини, [І.] Трушанко ст[удент] політехніки, Лучаківський Гриць ст[удент] прав, Носковський Роман ст[удент] медицини, Зелений Антін ст[удент] прав?, [Василь] Косаревич ст[удент] політехніки, Гайдучок Степан ст[удент] медицини».

 

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія