Перепустка для проходу на територію Харківського молочного заводу ім. тов. Мікояна, видана Петру Франку

Цифрова копія розвороту. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 3, арк. 7–8).

Дата: 15 лютого 1935 р.

Місце: Харків

Матеріал оригіналу: папір, чорнило

Друк, рукопис, з підписом та печатками + фото.

Опис:  Документ – стандартний, типографський, дані вписані від руки, обкладинка червоного кольору. Копія документу складається з 2-х аркушів (1 розворот). На лівому розвороті у лівій верхній частині вміщено чорно-біле фото Петра Франка (зачесане назад волосся, темний костюм, біла сорочка, темна краватка), нижче фіолетовим чорнилом вписана дата 15.ІІ .1935 р. та номер – 250.  Праворуч в доповнення типографського тексту вписані ПІБ, зазначена посада – старший науковий співробітник «НИМИ», дійсно до 15.У. 1935. Внизу – дві круглі печатки (згаслі) та підписи директора заводу і секретаря. На правому розвороті у графі «Продовжено до» вписано чорним чорнилом дату «15 сентября 1935  р.», поруч дві печатки.

Мова документу: українська.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія