Паспорт Анни Франко-Ключко

 

Сторінки паспортної книжки Анни Франко-Ключко (№ 45841 В/40)

Цифрова копія з оригіналу.

Дата: 1939 р.

Місце: Відень, Австрія.

Розворот 2-ї і 3-ї сторінок.

Матеріал оригіналу: папір, картон, чорнило + фото на 3-й сторінці.

Кольоровий друк, рукопис, із печаткою.

Цифрова копія з розвороту 2-ї і 3-ї сторінок паспортної книжки Анни Франко-Ключко, документ видано, ймовірно, у 1939 р. На 2-й сторінці вписані особисті дані Анни, на третій – вклеєне її фото, нижче вписано прізвище та ім’я. Поруч печатка (на той час Австрія, як провінція, входила до Німецького рейху).

Мова документа – німецька.

Оригінал документа зберігається у приватному архіві Галини Ключко.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія