Оголошено переможців конкурсу “Мій віртуальний друг”

Всеукраїнський конкурс малюнку «Мій віртуальний друг», який проводить Міжнародний фонд Івана Франка в рамках реалізації проєкту за підтримки Українського культурного фонду,  оголосив імена переможців. Про це повідомляють організатори на своїх сторінках у Facebook.

Серез 63 робіт-претендентів було обрано чотирьох переможців:
  • перше місце – Бородін Катерина-Марія;
  • друге місце – Бiлущенко Валерiя;
  • третє місце розділили – Рожко Ганна і Дзюба Уляна.
“Кожному учаснику буде надіслано електронний диплом за участь у конкурсі, а переможцям – дипломи і подарунки від Голови правління Міжнародного фонду Івана Франка Роланда Франка”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, конкурс «Мій віртуальний друг» проводився з метою визначення візії цільової аудиторії для проєкту, який Міжнародний фонд Івана Франка планує запустити вже цієї осені за підтримки УКФ!


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія