Не виходячи з дому: віртуальна прогулянка музеєм родини Івана Франка

Для родинного музею Франків у Києві розробили 3D-тури з аудіогідами  на чотирьох мовах: українською, англійською, німецькою та російською. Створенням проєкту займалась компанія AERO3D.

Віртуальна екскурсія дає змогу побачити планування і Dollhouse музею, виміряти відстань від будь-якої точки виставкового залу, пройтися кімнатами і подивитись експозицію, розглянути архів документів, листів і фотографій. Використовуючи технологію VR можна погуляти музеєм не виходячи з дому. 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія