Наказ Української Бойової Управи УСС, виданий Петру Франку

Наказ Української Бойової Управи УСС, виданий Петру Франку

Цифрова копія. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 3, арк. 56).

Дата: 2 квітня 1915 р.

Місце: Відень

Матеріал: папір, чорнило

 Рукопис з підписом і печаткою

Документ – рукопис, завірений підписом і печаткою. У лівому верхньому куті прямокутний штамп: «Die Zentralleitung  der K.k. Ukrainischen freiwilligen schützen sn Wien» (управління Українського легіону стрільців у Відні), нижче від руки вписано номер: «№ 309». Текст документу розмішено на лицьовому боці аркуша, у двох колонках: українською та німецькою мовами, написаний від руки чорним чорнилом. Внизу, посередині кругла печатка «Die Zentralleitung  der K.k. Ukrainischen freiwilligen schützen sn Wien». Обабіч нього власноручний підпис голо лови Бойової управи  УСС Кирила Трильовського.

Текст українською: «Пан Петро Франко зі Львова одержує отсим від Української Бойової Управи порученнє удати ся до незанятих у східній Галичині ворожими військами територій та бути там  помічним у всіх справах Українського Стрілецтва. Відень, дня 2 цвітня 1915».

Мова документу:  українська, німецька.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія