На пам’ять Катерині Франко

До 124-і річниці від дня народження Катерини Франко (з дому Фалькевич).
У фондах Квартира-музей родини Івана Франка у Києві зберігається машинопис – вірш, який Тарас Франко присвятив своїй Катрусі.

На пам’ять КАТЕРИНІ ІВАНІВНИ ФРАНКО

Як же швидко минули літа…
Ти пливла, мов би вчора, в танці …
Ба вже осінь віку золота
Поховала у море кінці…

Ти відважно ішла крізь життя,
В Тебе ясний і вірний був суд …
Ти дітей довела до пуття,
Весь у дім Ти вкладала свій труд.

Ти підеш у мандрівку століть:
Відмолодитись, жити підеш…
Не побачиш воєнних страхіть,
В повнім щасті народ свій знайдеш!

Детальніше про Катерину Франко Ви можете дізнатися тут.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія