Могила Тарас і Катерини Франків

Місце: Київ. Байкове кладовище.

Кольорове фото.

Опис: Тараса Франка поховано у восьмому ряду  центральної алеї (ділянка №1) на Байковому кладовищі у Києві, поруч із дружиною – Катериною Франко. Пізніше у гробницю підзахоронено доньку подружжя Дар’ю-Любомиру (2015) і невістку – Аллу Франко (Шморгунову) (2008).

На могилі Т. Франка встановлено два пам’ятники: 1) високу колону зі сірого граніту з барельєфом і написом «Франко Тарас Іванович 1889 – 1971»; 2) високу колону зі сірого граніту з барельєфом та написом «Франко Катерина Іванівна 1896 – 1962».


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія