Лист Тараса Франка до Петра Франка

Оригінал, автограф.

Дата:  листопад 1915 р

Місце: Nagyszalonta (венг., укр.. – Салонта, сучасна Румунія, тоді – Королівство Румунія)

На ілюстрованій поштовій листівці

Матеріал: Папір

Лист написано чорним чорнилом рукою Т. Франка на звороті ілюстрованої поштової листівки. На лицьовому боці зображення картини А. Монастирського. На зворотному боці листівки, зверху праворуч штам формування « k.u.k. Infanterieregiment schodler №», нижче круглий поштовий штамп Nagyszalonta.

Мова документу – німецька.

Стан збереження: добрий.

Документ зберігався у приватному архіві Р. Т. Франка, подарований Музею у 2016 р.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія