Лист Анни Франко до батька

Цифрова копія з оригіналу. Оригінал зберігається у відділі рукописних фондів та текстології Інституту літературу імені Тараса Шевченка НАН України.

Дата: 3 листопада 1909 р.

Місце: З Львова до Одеси.

1 арк., текст на звороті

Матеріал: кольорова поштова листівка.

Рукопис, з поштовими штампами.

Документ написано чорним чорнилом на звороті ілюстрованої кольорової поштової листівки. На верхній частині звороту і по правому краю поштові штампи. Марка зрізана. Дата проставлена авторкою на початку тексту.

Лист написано з Львова в період, коли І.Франко перебував на лікуванні в Одесі. У листі Анна цікавиться станом зворові батька, питає коли він збирається повертатись додому. Повідомляє про фінансові справи. Документ засвідчує близькі приязні стосунки, що склалися між донькою і батьком.

Мова документу – українська.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія