Лист Андрія Франка до Ольги Франко

Оригінал зберігається у Квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві.

Дата: 17 лютого 1909 р.

Місце:  Ловран.

Папір, рукопис, друк.

Лист написано чорним чорнилом рукою Андрія Франка на звороті поштової листівки з припискою (вказана адреса) на лицьовому боці. Лист не датований, дату встановлено за збереженою частиною поштового штампу та за змістом.

У правому верхньому куті звірота є ушкодження тексту: зірвано марку. Поштовий штамп був проставлений частково по верху марки,  частину зірвано.

У листі Андрій повідомляє матері про плани Івана Франка продовжити час перебування на лікувальному курорті. Розповідає про те, як вони проводять дозвілля, вказує їхню адресу.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія