Лист Андрія Франка до Карла Бандрівського від 22 лютого 1909 р. з Ловрана до Львова

Цифрова копія. Оригінал зберігається у Відділі рукописних фондів та текстології Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Дата: 22 лютого 1909 р.

Місце: Ловран (Хорватія).

Матеріал: папір, чорнило.

Мова документу: українська.

Лист написано на 2 аркушах (одному подвійному) паперу чорним чорнилом, рукою Андрія Франка.

У листі до правника і громадського діяча Карла Бандрівського Андрій повідомляв про перебіг лікування І. Я. Франка у Ловрані, фізичний стан батька, про повсякденні заняття письменника під час перебування на курорті.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія