Лист Андрія Франка до Івана Франка

Цифрова копія. Оригінал зберігається у відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Дата: 13 серпня 1911 р.

Місце:Криворівня.

Матеріал: Папір, чорнило.

 Цифрова копія: рукопис, друк, з поштовими штампами.

Лист написано чорним чорнилом рукою А. Франка на лицьовому боці та звороті не ілюстрованої, маркованої поштової картки. День і місяць автор проставив на початку листа, рік встановлено за поштовим штампом. Зверху, на зворотньому боці, міститься два поштових штампи: «Криворівня» (прямокутний, фіолетовий), другий круглий, чорного кольору «Jasienow Gorny. 14/VIII. 1911».


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія