Лист Андрія Франка до Петра Франка

Оригінал зберігається у Квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві.

Дата: 9 серпня 1911 р. 

Місце: Криворівня.

Папір, чорнило, друк, 1 арк.

Лист написано на поштовій листівці, на зворотному боці, чорним чорнилом рукою Андрія Франка, з припискою по лівому полю та на лицьовому боці Тараса Франка. Лист не датовано, дату проставлено за поштовим штампом.

На звороті розміщено поштову марку та проставлено круглий поштовий штамп: «Jasienow Gorny. 9.УІІІ.1911».

На лицьовому боці листівки – сюжетне фото сільської вулиці з місцевими мешканцями. Зверху надруковано назву: Криворівня. Ясенів».


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія