Франко-Ключко Анна. Учителька. Драма на ІУ дії.

Документ

Франко-Ключко Анна. Учителька. Драма на ІУ дії.

Оригінал, машинопис

Дата: 1924 р. – 24 жовтня 1957 р.

Місце: Довге (Карпатська Україна), Торонто (Канада)

26 аркушів.

Матеріал: папір.

Опис: машинопис на 26 аркушах, без правок. Драма з життя селян у Карпатській Україні. Події відбуваються після приєднання Карпатської України до Ч.С.Р. Драма на чотири дії. У правому верхньому куті є посвята: «Посвячується пам’яті української поетки Марійки Підгірянки скромній народній учительці що всеціло посвятилась праці в нашім селі».

Мова документа – українська.

Стан збереження: добрий.

Документ зберігався у приватному архіві родини Франків, подарував Музеєві у 2016 р. Р.Т. Франко.

 

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія