Членський квиток члена президії Львівської міської ради Петра Франка


 Цифрова копія розвороту. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 3, арк. 1–2).

Дата: 29 березня 1940 р.

Місце: Львів

Матеріал оригіналу: папір, чорнило

Друк, рукопис, з підписом та печатками + фото.

Опис:  Документ – стандартний, типографський, дані вписані від руки, обкладинка червоного кольору. Копія документу складається з 2-х аркушів (1 розворот). На лівому розвороті вміщено чорно-біле фото Петра Франка (зачесане назад волосся, маленькі вуса, темний костюм, біла сорочка, темна краватка), нижче праворуч вписана від руки чорним чорнилом дата – 29 березня 1940 р. На рукописний текст і нижній правий кут заступає кругла печатка червоного кольору: «Міська Рада Міста Львова. Загальний відділ». На правому розвороті у відповідних графах вписані чорним чорнилом дані: Франко Петро Іванович, член президії Львівської ради.  Нижче підпис уповноваженої особи. Поверх написаного проставлена печатка Міської ради.

3 грудня 1939 р. П. Франка було призначено деканом товарознавчого факультету Українського державного інституту радянської торгівлі (нині Львівська комерційна академія), у якому викладав неорганічну хімію. Водночас був членом президії Львівської міської ради депутатів трудящих, у 1940 його було обрано депутатом Верховної Ради УРСР. У жовтні 1940 призначений директором щойно створеного Літературно-меморіального музею Івана Франка.

Мова документу: українська.

Рубрика: Петро Франко, діти Івана Франка.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія