Фото з друкованого видання

Дата: приблизно 1910-ті рр.

Місце зйомки: без місця, можливо Берлін.

Матеріал: папір.

Техніка:Типографський друк.

Опис: Погрудний портрет Анни Франко. На світлині зображено молоду жінку з темним волоссям у темному верхньому одязі, з-під якого видно білий комірець від блузи. Під зображенням друкований текст: Ганна (Анна) Франко – дочка І. Франка. Маловідома фотографія. Зберігалась в родині Онуфрія (фото бл. 1920 р.). Портрет на нейтральному фоні.

Копія з друкованого видання.

Світлина опублікована у статті Андрія та Оксани Франків ЕТНОГРАФІЧНІ ТА КРАЄЗНАВЧІ МАТЕРІАЛИ В МУЗЕЇ ІВАНА ФРАНКА В КАЛУШІ.  Народознавчі зошити. — 2013. — № 3 (111). — С. 519-531.

Рубрика: Анна Франко, нащадки Івана Франка.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія