Анна Франко-Ключко з родиною

Фото групове

Анна Франко-Ключкона з родиною на відкритті надмогильного пам’ятника Івану Франкові на Личаківському цвинтарі у Львові.

Цифрова копія, оригінал зберігається у Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка

Дата: 1933 р.

Місце зйомки: м. Львів, Личаківський цвинтар.

Опис: Світлину зроблено під час урочистого відкриття пам’ятника Івану Франкові на Личаківському цвинтарі. На фото зображено групу людей, у другому ряді перша ліворуч Анна Франко-Ключко (одягнена у темне пальто, білу сорочку, на голові світлий берет), праворуч від неї – Ольга Франко (дружина Петра Франка) і Петро Франко.  У першому ряді перша ліворуч – Іванна Франко, донька Петра Франка, поруч з нею сидить Василь Стефаник. Світлина зроблена на фоні пам’ятника Іванові Франкові.

Урочисте відкриття надгробного пам’ятника І. Франкові відбулось 28 травня 1933 року, до рококовин смерті письменника. На той час Аннта Франко-Ключко з чоловіком і дітьми проживала у с. Довге на Закарпатті, але час від часу приїздила до Львова навідати родину.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія