Анна Франко-Ключко з сином Тарасом

Дата: 1920 р.

Місце зйомки: Берлін

Оригінал. Фотографія зберігається в Квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві.

Матеріал: фотопапір

Техніка: фотодрук, чорно-білий

Опис: На світлині зображено Анну Франко-Кючко з сином Тарасом. Молода жінка сидить на простирадлі темного кольору, в руках тримає немовля. Анна одягнена у темне пальто, білу сукню, темний капелюшок, Тарас завернутий у пелюшки з геометричним орнаментом. Фото зроблене на фоні природи (ліс або парк).

Світлину зроблено ймовірно в Берліні, де подружжя Ключків  перебувало до 1921 р. Ще 1919 р. Анна курівництвом УНР була направлена до Німеччини з Місією Червоного Хреста. Там 1919 р. донька І. Франка одружилась з Петром Ключком (лікарем за фахом), 1920 р. у них народився первісток – Тарас.

Стан збереження: добрий.

Світлина зберігалася у приватному  архіві родини Франків. Передане до фондової колекції Роландом Франком у 2016 р.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія